Müze Ve Sanat Eserleri Taşıma Firmaları

31 May by Tuncay

Müze Ve Sanat Eserleri Taşıma Firmaları

Ağaoğlu Nakliyat İle Müze Taşımacılığı

Yıllarını taşımacılık hizmetlerine adayan Ağaoğlu nakliyat ile müze taşımacılığı; Ülkemizin en önemli hizmetlerinden biri olan müze taşıma hizmetleri yoğun bir ilgi görmemektedir. Çünkü bu gibi taşıma hizmetleri pek fazla yapılmaz. Yapıldığında da ülkenin en iyi nakliyat firması ile çalışmalar yapılmaktadır. Bu Numarayı Arayın 0532 474 29 23

Ağaoğlu Express Nakliyat uzun yıllara dayanan bilgi, tecrübe ve deyenimli personelleri ile müze, sanat eserleri ve değerli eşyalarınızı önemle ve titizlik ile taşımaktadır. Ağaoğlu Express Özel eşyalarınız için üretilmiş olan sandık ve özel ambalaj kutuları kırılma ve sarsıntıları engellemektedir. Bu sayede eşyalar güvenli bir şekilde taşınır.
Sanat ve Müze taşımacılığı uzman kadro ve tecrübe gerektirir.Bir çok müze, sanat galerisi ve sanat organizatörü sanat eserleri taşımacılığında tüm bu özelliklere sahip kendi alanında lider ve öncü firma olan Ağaoğlu Express Nakliyat’ı tercih etmektedir.

Müze ve Sanat Eseri Taşımacılığı Hizmet Kapsamı

Ekspertiz

Kurumsal taşıma talebinizi firmalara ulaştırdığınızda, gerekli taşınma planlamasının yapılabilmesi, uygun araç ve ekipmanın doğru şekilde belirlenmesi ve optimum fiyatlandırmanın yapılabilmesi amacıyla, bu firmalarca görevlendirilen eksperler, taşıma adresinizde ücretsiz olarak ekspertiz incelemesi yapmaktadır.

Müze ve Sanat Eseri Taşımacılığı hizmetlerinde firmamızın baz aldığı unsurlar;

Eserlerin zarar görmeden nakliyesi,
Malzemelerin demonte ve montajı,
Zaman tasarrufu,
Taşıma sigortası.

Müze Taşımacılık Antika Taşıma müze nakliye Nakliyat ya da taşımacılık işlerinin tamamı işin ustası, uzman kişiler tarafından muze- kolay bir şekilde tamamlanabilir. Ancak taşımacılık işleri söz konusu olduğunda farklı yaşam alanlarının, işyerlerinin ya da diğer yerlerin taşınması söz konusu olacaktır. Evden eve nakliye işi için bir firma aradığınızda çok sayıda seçenekle TAŞIMA karşılaşabilirsin. İş yerlerinin, ofis ya da büroların taşınması gerektiğinde ise bu işi gerçekleştirebilecek firma sayısı azalacaktır.Ağaoğlu Express Fabrika nakliyesi konusunda uzmanlaşmış olan bir firma bulmak ise oldukça zor bir görev olabilir. Ama müze ya da tarihi eser taşımacılığı görevini üstlenebilecek taşımacılık firmalarının sayısı birkaç taneyi geçmeyecektir. Sektörde bu işlerin tamamını yapabilen ve güvenilir, tecrübeli bir firma aradığınızda ise Ağaoğlu evden eve nakliyat firmasının ismi ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Ağaoğlu Evden Eve Nakliyat yıllara dayanan tecrübe ve deneyimli personelleri ile sayısız organizasyonda sergilenen değerli ve eşsiz sanat eserlerini taşımaktadır. Sanat eserleri için özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle eserleri şehirden şehir’e, güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.
Sanat eserleri taşımacılığı , her aşamada uzmanlık gerektiren bir iş olup uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Bir çok müze, sanat galerisi ve sanat organizatörü sanat eserleri taşımacılığında tüm bu özelliklere sahip kendi alanında lider ve öncü firma olan Ağaoğlu Evden Eve Nakliyat’ı Sanat eseri taşımacılığı için tercih etmektedir.

İdealinizdeki Müze ve Sanat Eserleri Taşımacılığı firmasını düşünün ;

1- Gelip müzeyi yerinde görsün,
2-Beraber taşıma planı çıkarın,
3- Müze ve Sanat Eserleri Taşımacılığı sözleşmesi yapın,
4- Sigortalı Müze ve Sanat Eserleri Taşımacılığı sözleşmesi imzalatın
5- Nakliyat ekip ve ekipmanına karar verin,
6- Personel sayısını belirleyin,
7- Ambalaj ve Paketlemeyi belirleyin,
8- Hangi eserin hangi malzeme ile kaplanacağını siz seçin,
9- Hangi eserin kutulanacağına karar verin,
10- Nakliyat güzergahını siz seçin,
11- Güvenlik görevlileri görevlendirin bizlere eşlik etsin,
12- Güvenlik kamerası hizmeti talep edin hizmeti biz verelim,
13- Taşımacılık öncesi ve sonrası temizlik, hijyen hizmeti talep edin yerine getirelim,
14- Müze ve Sanat Eserleri Taşımacılığı Tarihi ve saatini kendiniz belirleyin,
15- Ama sadece biz her şeyden sorumlu olalım.

Başka bir isteğiniz ?
Bundan daha iyi ne olabilir ki Şamda kayısı heralde!

One Comments “Müze Ve Sanat Eserleri Taşıma Firmaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara