Keçiören Nakliyat

16 Şub by Tuncay

Keçiören Nakliyat


İnsanoğlu, sürekli taşınmaktadır. Misafir olduğu bu dünyada, taşınmak, büyük bir külfet olmaktan çıkmıştır. İşin uzmanı olan elemanlarımız, Keçiören evden eve nakliyat kategorisinde, başarılı ve etkili evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. Başarılı ve etkili çalışma yöntemleriyle çalışan ekiplerimiz, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir.

HANGİ ARAÇLA TAŞIMA YAPILACAK?

Kapalı kasa araçlarımız sınıf sınıftır. Kamyonet, kamyon ve tır gibi kategorilerde olan kapalı kasa araçları, taşıma kapasiteleri de farklıdır. Bu nedenle, eksperlerimiz, evinizdeki eşyaları denetler ve gerekli olan kapalı kasa aracı belirlerler. Daha sonra, eşyanın paketlenmesi, asansörün yerinin belirlenmesi gibi konulara netlik getirilir. Gerekli paketleme hizmeti için paket ve işçi tedarikinden sonra, sigortalama da yapılmaktadır.

ASANSÖRLE EŞYALARIN İNDİRİLMESİ

Asansör ve kapalı kasa araç, evin boşluk olan kısmına kurulur ve öncelikle, beyaz eşya, mobilya ve benzeri dayanıklı eşyaların indirilmesi ile başlar. Etkili bir eşya indirme hizmeti için en iyi yöntemler kullanılmaktadır. Paketleme işleminde, köpüklü kutular tercih edilmektedir. Diğer eşyalar için de, evden eve nakliyat elemanlarımız, en iyi paket seçeneklerini değerlendirmektedir. Asansörle eşya indirme işleminde, öncelikle kaba eşyalar indirilmektedir. Bu eşyalar dayanıklıdır ve üzerine eşya istiflendiği zaman zarar görmezler. Bu şekilde özenle ve ağır bir şekilde, eşyalarınız istiflenir. Güvenli taşıma hizmetinden sonra, eşyaların yeni adrese taşınma işlemine geçilmektedir.

EŞYALARIN GÜVENLE İNDİRİLMESİ

İşin uzmanı olan ekiplerimiz, eşyalarınıza zarar vermeden kapalı kasa araçlara yükledikten sonra, yeni adrese, yine güvenle eşyaları indirmeye başlar. Bu işlemde, asansör kullanılmaktadır. Asansör, yeni evinizin boş bir kısmına kurulur ve üst kısımdaki hassas eşyaların, özenle asansöre yerleştirilmesi ile eşya indirme işlemi başlar. Hassas eşyaların özenle indirilmesinden sonra, kaba eşyalar da indirilmeye başlanır. Asansörle çıkmayan eşyalarınız için, iş gücü kullanılmaktadır. Bu yöntemlerle kısa zamanda ev taşıma işlemi son bulmaktadır.

Ayrıca Ankara Ofis taşımacılık hizmeti de sunan firmamız tüm hizmetlerini son derece titizlikle ve müşteri memnuniyeti odaklı yapmaktadır.

Sigortalı olan eşyalarınız kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Taşıma işlerinde başarılı ve etkili olan evden eve nakliyat elemanları, kısa zamanda, en iyi hizmet için, çözüm üretmektedir. İşin uzmanı olan ekiplerimiz, oldukça başarılı ve etkili çözüm yöntemleriyle, sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hemen Ara