Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat hesaplama tablosu

ile online fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ofis ya da tekstil taşımacılığı alanında da pratik hizmetler verilmekte, araçlara yapılan istiflemelerde eşya düzeni sağlanmaktadır.  şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortalı taşımacılık hizmetleri de verilmektedir. Özellikle ofis eşyaları ya da değeri çok fazla olan eşyalarınızın taşınmasında güvenli taşıma sistemi ortaya çıkmaktadır. Piyano benzeri eşyalar içinde daha hassas taşıma işlemleri gerçekleştirilmekte, kamyona yüklenme aşamasında özel hazırlıklar yapılmaktadır. Tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde varacağı yere gitmesi kadar oluşan aksiliklerde ortada kalmaması da önemlidir. Sunulan depolama hizmetleri ile de yaşanan olumsuzluklar karşısında eşyalar güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde de sağlanan firma güvencesi ile eşyalarınızın yeni adresine alındığı gibi teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Nakliyat Fiyat Hesaplama
Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması hizmetle beraber ücrette de değişikliğe sebep olmaktadır. Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konuların etki etmesiyle ortaya çıkar.

Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir.

(X kişi 2+1’lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi)
Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; Batı Şehirde bulunan 2+1’lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1’lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır. Bunun birinci sebebi Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. (Yürüme mesafesi)

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken durumun farkına vardığını görürüz. Fakat dediğimiz gibi “Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz.”

Sembolik Nakliyat Fiyat Tablosu
Ev Tipi Araç Tipi Ücreti
1+1 Oda Sayısı Kamyonet 650 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayısı Orta boy kamyon 880 TL / 4,5 Saat
3+1 Oda Sayısı uzun şase kamyon 1500 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayısı dingilli uzun kamyon 2500 TL / 1 Gün
Yukarıda görülen nakliyat fiyatları sembolik olup tamamen sizlere nakliye fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız amaçlı yazılmıştır. Nakliye Fiyatlandırması evinizin oda sayısına ve kullanılacak araç tipine göre farklılık göstermektedir. Lütfen doğru bilgilendirme için firma yetkililerimizden bilgi alınız.