Ev Taşımada Sigorta Şartmı

4 Tem by Tuncay

Ev Taşımada Sigorta Şartmı

Selam arkadaşlar bu yazımızda’da siz değerli okurlarımıza ev taşımada nakliye sigortası yapmalımıyım yoksa yapmamalımıyım gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatacağım.

Sigortalı evden eve nakliyat

Sizce sigortalı nakliyat neleri kapsıyor

Tabi burda sigortalı nakliyat neyi kapsıyor sorumuzda, aslında sigortanın yada sizlere eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz diyen fi
rmaların bu tür bir yalana göz yummalarıdır. Sigortalı nakliye diye bir şey yok yani sigorta sizin hiç bir eşyanızı karşılamıyor. Çünkü sigorta şirketinin bunu karşılaması için eşyalarının sigortayı kapsayacak şekilde ambalaj ve iyi bir konumda taşınması lazım. Bunu yapması içinde sigorta şirketinden bir çalışanın eşyaların nasıl paketlenmesi konusunda orda olması lazımki buda imkansız, çünkü öyle bir sigorta şirketi hala kurulmuş değil. Şayet olsa yani kurulmuş olsaydı eger, o şirketde bu sektöre girmezdi, çünkü kırılanlarla başa çıkması oldukça zordu.

peki sigortalı nakliye ne için yapılır

Sigortalı nakliye aslında şehiriçi taşınmalarda kullanılmaz. Asıl kullanılması gereken yerler şehirlerarası nakliye yapan insanlar için geçerli,oda şunlar için yapılır.

1: Uzun yol taşınmalarda araba devrilirse karşılar.
2: Uzun yol taşınmalarda araba yanarsa karşılar.
3:Uzunyol taşınmalarda sel afet gibi goğal afetlerde karşılar.(Şayet buda zor bir ihtimal)
4:Uzun yol taşınmalarda araba çalınırsa, kaza yaoarsa karşılar.

Başka bir fonksiyonu yok sigorta şirketlerinin, çünkü onlarda işlerine geleni yapar.

Peki bu tür olaylarla karşılaşmamam için nasıl bir firma bulmalıyım

Bu sorumuzdada artık şansınıza ve etrafınıza sorarak vede kırılacaklarınızı kendiniz toplarsanıs minimum hasarla karşılaşırsınız. Saygılarımızla Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara